קטגוריות
עושים ספורט-קאסט

[עושים ספורט-קאסט] האם טעויות שיפוט הורסות את הכדורגל?

בפרק הבכורה של עושים ספורט-קאסט, מארח בן מיטלמן את עוה"ד יריב טפר, מנכ"ל איגוד שופטי הכדורגל, לשיחה בנושא שודאי טורד את מנוחתם של אוהדים רבים: עד כמה משפיעות טעויות השיפוט על תוצאות המשחקים ורעיון 'המשחק ההוגן', והאם ניתן למנוע אותן באמצעות עזרים טכנולוגיים? התשובה, תופעתו לשמוע, אינה כה מובנת מאליה. 

רשת עושים היסטוריה גאה להשיק את 'ספורטפוד': העיתונאי וכתב הספורט בן מיטלמן (גלי צה"ל, ערוץ 2) ואורחים משוחחים על הנושאים העמוקים והסוגיות המרתקות של עולם הספורט הישראלי ועולמי.

הורדת הפרק (mp3)

ספורטפוד- יריב טפרבפרק הבכורה של התכנית, מארח בן מיטלמן את עוה"ד יריב טפר, מנכ"ל איגוד שופטי הכדורגל, לשיחה בנושא שודאי טורד את מנוחתם של אוהדים רבים: עד כמה משפיעות טעויות השיפוט על תוצאות המשחקים ורעיון 'המשחק ההוגן', והאם ניתן למנוע אותן באמצעות עזרים טכנולוגיים? התשובה, תופעתו לשמוע, אינה כה מובנת מאליה.

רשת עושים היסטוריה גאה להשיק את 'עושים ספורט-קאסט': העיתונאי וכתב הספורט בן מיטלמן (גלי צה"ל, ערוץ 2) ואורחים משוחחים על הנושאים העמוקים והסוגיות המרתקות של עולם הספורט הישראלי ועולמי.

האזנה נעימה,
רן

 

הרשמה לפודקאסט:
רשימת התפוצה בדוא"לiTunes | אפליקציית  לאנדרואיד | RSS Link | פייסבוק | טוויטר

3 תגובות על “[עושים ספורט-קאסט] האם טעויות שיפוט הורסות את הכדורגל?”

חידוש מרענן לרשת.
היה מעניין מאוד.
הפריעה לי קצת ההתלהבות מיד האלוהים של מראדונה. האורח מאד התלהב שהייתה טעות שיפוט פעם שהכריעה את אחד המשחקים החשובים ביותר בשנה.
אני בטוח שמיליוני האנגלים שצפו במשחק לא הסכימו.

רומנטיקה זה בסדר, אבל יותר חשוב לא לרמות, וחשוב מכך – לא לעודד רמאות.

רעש מיותר. אסור לשכוח דבר אחד מאד פשוט וחשוב. זה משחק בסה"כ ואפשר להמשיך כרגיל. לא דיני נפשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.